Biżuteria ze stali

Obecnie cieszy się coraz większą popularnością i stanowi doskonałą alternatywę dla alergików. Biżuteria ze stali w odróżnieniu od niektórych stopów metali szlachetnych nie uczula, dzięki czemu mogą nosić ją nawet osoby mające nawet bardzo wrażliwą skórę. W naszej ofercie produktowej dostępne są bransoletki wykonane z tego tworzywa i wzbogacone o skórzane elementy. Większość z nich została dodatkowo wyposażona w kryształy Swarovskiego, które sprawiają, że bransoletki są stylowe i pięknie mienią się w świetle.

Ogromną zaletą oferowanej biżuterii skórzanej wzbogaconej o elementy ze stali jest to, że w zależności od modelu można je dowolnie ze sobą spinać i nosić jako dwie oddzielne bransoletki lub jedną. Wszystkie z nich dostępne są w trzech różnych rozmiarach, dzięki czemu bez trudu znajdziesz odpowiedni dla siebie.

Baw się modą razem z dostępnymi w naszych sklepach akcesoriami, dzięki nim nadasz swojej stylizacji charakteru i będziesz pięknie się prezentować. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się osobiście !

Showing all 9 results