Jubiler Piątek

Usługi jubilerskie i zegarmistrzowskie

Skup złota i srebra

Skupujemy wyroby zawierające złoto i srebro w dowolnej próbie i stanie, np. wszelkie wyroby jubilerskie - także uszkodzone, monety, sztabki, złoto dentystyczne, drobne przedmioty użytkowe. Zaproponujemy korzystną cenę z możliwością negocjacji za Twój kruszec w oparciu o notowania dnia światowej giełdy surowców i notowania walut.

Serwis biżuterii / usługi jubilerskie

Jesteśmy wykwalifikowanymi jubilerami. Większość rzeczy które sprzedajemy nie wykonaliśmy osobiście, ale wiemy jak zostały wykonane oraz w jaki sposób przywrócić im pierwotny urok i blask.

Wykonujemy wyroby jubilerskie ze złota powierzonego lub zakupionego u nas – pierścionki, kolczyki, obrączki, łańcuszki, bransolety i inne wg osobistych preferencji klienta. Współpracujemy z najlepszymi dostępnymi na rynku polskim odlewniami, producentami i hurtowniami w tej branży. Dzięki temu ilość wzorów do wykonania na Państwa zlecenie w praktyce jest nieograniczona, za wyjątkiem wzorów zastrzeżonych w Urzędzie Patentowym. Oferta dotyczy sklepów stacjonarnych.

Naprawiamy biżuterię złotą, srebrną i sztuczną. Zapewniamy serwis, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wyrobów jubilerskich. Ponieważ nie każdy wyrób ze względu na zużycie opłaca się naprawiać, wycenimy i zaproponujemy możliwe rozwiązania korzystne finansowo.

Usługi grawerskie

Grawerujemy sami i współpracujemy z grawerami, którzy ręcznie lub przy pomocy specjalistycznego sprzętu wykonają tekst, zdjęcie lub inny obraz na Twojej biżuterii, zegarku lub innym do tego przeznaczonym przedmiocie.

Usługi zegarmistrzowskie

Sprzedajemy i wymieniamy w zegarkach baterie w sklepie w Miechowie. Naprawiamy zegarki korzystając z pomocy specjalistów pracujących u naszych dostawców. Prowadzimy serwis, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, dla zegarów i zegarków zakupionych w naszych sklepach.