Zaprojektujcie Wasze obrączki

Przekazujemy do użytku naszym klientom prostą w użytkowaniu i przyjazną aplikację, umożliwiającą przygotowanie obrączek według osobistych potrzeb.

Konfigurator umożliwia wybranie wzoru, rozmiaru obrączek, koloru złota, rodzaju kamienia i oprawy, oraz rodzaju graweru wewnątrz obrączek. Wprowadzenie w/w parametrów wskaże cenę regularną dla zaprojektowanych obrączek.

Zaproponujemy specjalnie dla Was niższą cenę za kreatywność.

Prosimy o wygenerowanie pliku PDF ze specyfikacją obrączek i odwiedzenie naszego sklepu lub przesłanie na adres jubilermiechow@gmail.com lub kontak@jubilerpiatek.pl a my fachowo doradzimy w kwestii wszystkich szczegółów zamówienia, zaproponujemy rabat i datę odbioru Waszych obrączek.

Wyjątkowa biżuteria

Jeśli planujesz ślub, to na pewno wiesz jak ważne jest podjęcie decyzji dotyczącej wyboru obrączek. Zależy nam na tym, aby klienci znaleźli biżuterię, która w pełni odpowie na ich potrzeby. Dlatego też znajdziecie u nas najnowsze kolekcje obrączek- modele półokrągłe i płaskie, błyszczące i matowe, gładkie i fazowane, z kamieniami lub bez, złoto w wersji kolorystycznej białej, żółtej, różowej lub mieszanej. Jeżeli wzory które posiadamy nie spełniają Twoich oczekiwań, spróbujemy stworzyć dla Ciebie wzór o którym marzysz.

Personalizacja

W związku z tym, że obrączki są symbolem wiecznej miłości to warto, aby miały jakieś przesłanie. Doskonałym sposobem na wyrażenie swoich uczuć jest zamieszczony wewnątrz grawer. Tylko od Was zależy co będziecie chcieli powiedzieć-wygrawerować swojej drugiej połówce. Może być to data Waszego ślubu, imię, symbol serca lub znaku nieskończoności, ale również napis “Kocham Cię” lub inne miłosne wyznanie.

Szeroki wybór

Naszym klientom oferujemy biżuterię ślubną w wielu różnych wzorach, jednak dbamy również o to, aby każdy z Was znalazł model w odpowiednim rozmiarze. Właśnie dlatego obrączki mają rozmiary od 5 do nawet 40. Dużą popularnością cieszą się również komplety obrączek, wśród których damska obrączka posiada dodatkowe zdobienia w postaci cyrkonii lub diamentów. W praktyce co pół roku otrzymujemy kilka nowych wzorów od producentów z którymi współpracujemy.

Konfigurator obrączek